Nice-girls.net

שיחות סקס בסט הצילום עם נויה

שיחות סקס בסט הצילום עם נויה

שיחות סקס בסט הצילומים כשאני מורח את גופה העירום של נויה בשמן על מנת לייצר אפקט תאורה טוב יותר למצלמה.
אך הגעתי למצב שאני מנהל שיחות סקס עם דוגמנית הלבשה תחתונה כוסית ערומה שנותנת לי ללטף את שדיה המדהימים למגע ואת קימוריה תוך שאני מנהל איתה שיחות סקס בדרך אגב

שיחות סקס בסט הצילום זה לא מה שחשבתי שאני אי פעם יעשה, בטח לא כאשר סיימתי תואר במנהל עסקים.
אבל כנראה כך תנהלים החיים, יום אחד אתה יושב כסטודנט בשולחן הלימודים ויום אחר אתה למעשה מנהל שיחות סקס בעודי ממזמז דוגמנית עירום ומורך על גופה המושלם כרמים למינהם.

הכל החל כאשר במסגרת עבודת הגמר שלנו חפשנו נושא שונה ומעניין לעשות עליו מחקר לעבודת גמר בשיווק ובאופן לא אופן חבר חבר אותה לונסה,
חשפנית לשעבר שרצתה לייצר ליין של בגדי הלבשה תחתונה סקסיים ביותר. אני לא ישכח את הפגישה הראשונה שלנו עם ונסה. היינו אני ועוד שני חבריי לפרוייקט.
אני זוכר איך ניהלנו שיחות סקס על נושא של חשפניות עד אשר ונסה הפתיעה אותנו  באמצע משפט סקסיסתי ביותר.למזלנו היא הייתה רגילה לגברים חרמנים ומזילי ריר כך שהיא רק חייכה ונתנה לנו להשאר קצת במבוכה כמו צעירים  שזה עתה נתפסו בשיחות סקס בזמן השיעור.
ונסה תאמה למראה של חשפנית, גבוה, שחומה מעט עם עיניים כחולות עמוקות וחזה שגרם לכל גבר לסובב את ראשו ולהתעל מפאר היצירה.

היא באופן מפתיעה ספרה לנו בנחרצות כיצד היא רוצה לכבוש את עולם ההלבשה התחתונה ואף הראתה לנו קטלוג אליו היא צלמה עם מעט הבגדים שהיו על גופה.
כמובן שבאותו רגע בו ראינו את התמונות שלנו לכולנו נעמד הזין כי לא ייתכן אחרת ומייד הבנו שכל השיחות סקס שעשינו עליה בהומור הם כנראה הדבר הכי נכון שיצא מפינו באותו היום.

לאחר שהדם חזר לשוב לראש ולא רק לזין בחנו את המיזם של ונסה מנקודת המבט של אנשים שיווק והבנו שיש לה משהו מנצח ביד.
כך מצאנו עצמנו מקימים איתה מיזם משותף כאשר היא אחראית על הייצור ואנו שמנו את ההון הראשוני על מנת להפוך את המיזם של ונסה לחנות אינטרנטית שמוכרת הלבשה תחתונה נועזת וסקסית ביותר.
על הדרך זו כמובן הייתה גם עבודת הגמר שלנו בסיום התואר אך מבחינתנו היה זה עסק לכל דבר.
כל כל המעט זמן שהיה לנו השקענו בהבנת השוק, מחקרים, מעקבים אחר עסקים דומים, זיהוי וניתוח הזדמנות וכל דבר שהיה ניתן להעלות על הדעת עשינו ובאופן המעמיק ביותר.

ניקול

לעבוד עם ונסה היה תענוג, ככל שהכרנו כך גם רמת הפתיחות שלה והאמון שלנו בנו גבר,
היא ספרה לנו חוויות וסיפורי סקס מימיה כחשפנית. ונסה לא התביישה בכך ואף יותר מכך היא ראתה זאת כמעין שליחות לספר עד כמה היא הייתה מוכנה ללכת רחוק על מנת להצליח.

היום המומלץ ביותר מבחינתי לא היה כאשר התחלנו למכור הלבשה תחתונה ואף העסק החל להתפתח באופן מרשים תוך שאנו גם מוכרים בכמויות רבות בחו"ל ומקבלים אף סיקור תקשורתי צרכני אוהב.
היום המוצלח ביותר מבחינתי היה כאשר הצטרפתי לצילומי הקטלוג החדש שלנו החלתי לעסות דוגמניות עירום, חשפניות שונסה הכירה במסגרת עבודתה כחשפנית.
זה היה הרגע בו לראשונה מזמזתי דוגמנית עירום ומרכתי אותה בשמנים לשם הברק בצילומים.
בעודי מעסה את גופה העירום ומנהל איתה שיחות סקס קלילות אז הבנתי כי למעשה לפחות הצלחתי לייצר לעצמי חוויה של פעם בחיים  

בא לך לדבר עם נויה ?​ לחץ כאן ​